Wyraź siebie. Jednym słowem lub zdaniem. Daj znać innym, kim jesteś i w co wierzysz – oto przesłanie marki Create Yourself.

Chcemy sprawiać, by było Ci łatwiej lubić i akceptować siebie. Zawsze czuliśmy, że na rynku jest miejsce na brand, który nie narzuca tożsamości, a pomaga Ci ją stworzyć. Chcemy Cię inspirować, nie narzucać Ci żadnego wizerunku. Bo prawdziwy obraz siebie możesz stworzyć tylko Ty. Chcemy, byś ujął w słowa to, co dla Ciebie jest ważne i przeniósł je z nami na zewnątrz – umieścimy Twoje motto na bluzie lub t-shircie. Niech inni zobaczą, co się w Tobie kryje, a minimalistyczne formy i kolory pozostaną oprawą, która tego nie zakłóci.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej  createyourself.pl  jest  Jakub Laskowski wykonujący/a   działalność gospodarczą pod firmą  Create Yourself Jakub Laskowski wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, miejsce wykonywania działalności: ul. Janusza Kusocińskiego 1A/8 24-100 Puławy, adres do doręczeń: ul. Janusza Kusocińskiego 1A/8 24-100 Puławy, NIP: 7162834213, REGON: 520392351, adres poczty elektronicznej (e-mail): kontakt@createyourself.pl zwany/a dalej „Administratorem”.

PayPro S.A. (PayPro) – podmiot świadczący Usługę na rzecz Użytkowników, z siedzibą w Poznaniu, ul. Kanclerska 15 (60-327), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, 8th Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS nr 0000347935, NIP nr 7792369887

Wykonawca strony: Kamil Bąk, email: kamil.bqk@gmail.com